Makita-ryggsäck


    • Makita PDC01 18V Ryggsäck Makita PDC01 18V Ryggsäck
      36% rabatt
      Ny ankomst

      MAKITA

      Makita PDC01 18V Ryggsäck

      Försäljningspris €654,09 Normalpris €1.024,80
      Omedelbar tillgänglighet
      Visa detaljer
    • PDC1500A01 - Ryggsäcksbatteri Makita PDC1500A01 40V 43.55Ah PDC1500A01 - Makita PDC1500A01 40V 43.55Ah ryggsäcksdriven elsåg - Bild 2
      47% rabatt
      Ny ankomst

      MAKITA

      Makita PDC1500A01 40V 43.55Ah ryggsäcksbatteri

      Försäljningspris €1.825,00 Normalpris €3.458,70
      Hög efterfrågan - Tillgänglig om några dagar
      Visa detaljer
    • Makita PDC1200A01 36V ryggsäcksbatteri Makita PDC1200A01 36V ryggsäcksbatteri
      34% rabatt
      Ny ankomst

      MAKITA

      Makita PDC1200A01 36V ryggsäcksbatteri

      Försäljningspris €1.364,73 Normalpris €2.074,37
      Hög efterfrågan - Tillgänglig om några dagar
      Visa detaljer
    Makita PDC01 18V Ryggsäck

    Makita-ryggsäck

    Makita-ryggsäck Autonomi och bekvämlighet Redo för leverans till bästa pris på EmmetiStore!

    Makita-ryggsäck finns för omedelbar leverans hos EmmetiStore

    På EmmetiStore hittar du praktiska lösningar för professionellt och vardagligt bruk. Makita-ryggsäck Det är ett tillbehör som används för ordnad och säker transport av verktyg, tillbehör och kraftsystem, perfekt för tekniker och yrkesverksamma som behöver rörlighet, organisation och komfort under arbetet.

    Hur man väljer en Makita-ryggsäck

    • Lastkapacitet eftersom det påverkar prestandan.
    • Kompatibilitet med verktyg och batterier eftersom det avgör kontroll och effektivitet.
    • Lätt användning eftersom det kräver enkla lösningar.
    • Intensiv användning eftersom det kräver större robusthet.
    • Undvik misstag i köpet att välja rätt modell.

    Varför välja Makita-ryggsäcken

    • Hållbar struktur eftersom det är mer lämpligt för användningsscenariot.
    • Viktfördelning eftersom det förbättrar rörelseresultatet.
    • Transportkomfort eftersom det minskar begränsningarna i alternativen.
    • Konstruktionens tillförlitlighet eftersom det garanterar större tillförlitlighet.
    • Driftskomfort eftersom det optimerar tid och kontroll.

    Typer av Makita-ryggsäckar

    • VerktygsryggsäckUtformad för att bära verktyg och tillbehör på ett organiserat sätt.
    • Batteriryggsäckidealisk för att driva kompatibla verktyg medan du arbetar.
    • Förstärkt ryggsäcklämplig för krävande professionella sammanhang.
    • Professionell ryggsäckLämplig för frekvent och kontinuerlig användning.

    Hur mycket kostar en Makita-ryggsäck på EmmetiStore?

    Priset på Makita-ryggsäcken på EmmetiStore är alltid konkurrenskraftigt. Kostnaden beror på typ, konstruktionsmaterial och avsedd användning. För avancerade driftsbehov rekommenderas en ryggsäck designad för kontinuerlig professionell användning.

    Tekniska insikter om Makita-ryggsäcken

    Makita-ryggsäcken är utformad för att erbjuda hög slitstyrka, laststabilitet och komfort under långvarig transport. Ergonomiska ryggpaneler, vadderade axelremmar och förstärkta material bidrar till säker och effektiv hantering av utrustning.

    I en professionell miljö är kompatibilitet med verktyg och kraftsystem en betydande operativ fördel. En väldesignad Makita-ryggsäck förbättrar arbetsorganisationen och minskar operatörens trötthet.

    Vilken är den bästa Makita-ryggsäcken på EmmetiStore?

    • Makita PDC01Professionell batteridriven ryggsäck utformad för att driva kompatibla verktyg samtidigt som den säkerställer autonomi, komfort och optimal viktfördelning.

    Varför köpa från EmmetiStore

    • Brett utbud av modeller utvalda bland de bästa varumärkena.
    • Bästa pris alltid konkurrenskraftig.
    • Officiell tillverkargaranti.
    • Snabb leverans inom 24 timmar och säker.
    • Avbetalning möjlig.
    • Specialiserad teknisk assistans.
    • Fakturering tillgänglig för företag, tekniker och yrkesverksamma.

    Var man kan köpa det

    De Makita-ryggsäck kan köpas från återförsäljare som specialiserar sig på professionella tillbehör och utrustning. EmmetiStore du kan välja den modell som bäst passar dina behov.

    Jämföra /5

    Belastning...